Lost Lands 5 (Full)

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 25.99 TL
  • Boyut 807 MB
  • Version 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Firma FIVE-BN
Macera oyunlarında başarı elde edebileceğinize inanıyorsanız Lost Lands 5 mobil oyununu denemelisiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebileceğiniz Lost Lands 5  mobil oyunu oyun kategorileri arasında macera oyunlarında yer alıyor. Heyecanı ve gerilimi avuçlarınızın içerisinde hissedeceğiniz Lost Lands 5  mobil oyununda sizde rolünüzü alarak eğlenebilirsiniz. 

Mobil oyunlar can sıkıntımızı ortadan kaldıran baş etkenlerdir. Bu sebeple sizde sıkıntılı anlar yaşamamak için kendinizi Lost Lands 5  mobil oyununa bırakabilirsiniz. Oyunumuzda esrarengiz bir ortama dahil oluyorsunuz ve burada akıl almaz olaylar dönüyor. Sizde bu olayları çözmeye çalışacaksınız. 

Çeşitli bulmacaların ardından gidecek ve gizli kalmış olayları gün yüzüne çıkarmak için elinizden geleni yapacaksınız. Lost Lands 5  mobil oyunu diğer macera oyunlarına göre biraz daha farklı bir mobil oyundur. Oyunumuza aslında siz yön veriyorsunuz. Sizlere oyunu ilerletebilmeniz için bazı ipuçları veriliyor ve sizde bunları takip ederek bulmacaları çözmek için ilk adımı atmış oluyorsunuz. Lost Lands 5 mobil oyunu tam da böyle macera dolu bir oyundur. Sizde bu maceranın bir parçası olabilirsiniz. 

Daha Fazla Göster
Lost Lands 5 (Full) indir
DİĞER SÜRÜMLER