Lost Lands 5 (Full)

Macera Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - $ 6.99
  • Boyut 807 MB
  • Version 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Firma FIVE-BN
Lost Lands 5 macera tabanlı geliştirilen heyecan dolu bir mobil oyun olarak IOS mobil cihazınıza indirilmeyi bekliyor.

Oyun içerisinde yer alan karakterimiz Susan, Lost Lands'ın epik alanlarındaki derin sorunları çözmek için geri dönüyor. Hava karanlık, efsanevi yaratıklar, eski efsaneler ve daha fazlası Lost Lands'in ana kahramanı etkilemek için oyun içerisine yerleştirildi. Lost Lands 5 mobil oyunu macera oyunları kategorisinde yer alan başarılı bir mobil oyundur. Oyunumuz diğer macera oyunlarından biraz farklıdır. Aslında bir nevi dedektif oyunu da diyebiliriz.

Çünkü oyunumuzda esrarengiz olayların peşinden gidecek ve bulmacaları çözmeye çalışacağınız. Soğuk yaz ortasında Lost Lands'a geldi. Halk evlerini ısıtmaya çalışan içlerinde saklanıyor. Bütün canlılar donmuş, tüm çiçekler bitmiş, bitkiler öldürülmüş ve kuşlar hayatları boyunca çalışıyor. 50'nin üzerinde çarpıcı konumu keşfetmen için sizlere verilen ipuçlarını takip edin.

IOS mobil cihazınızda oynayabileceğiniz Lost Lands 5 oyunu ile sizde bilmediğiniz diyarlara gidin ve maceraya kendinizi bırakın. 40'ın üzerinde eğlenceli ve zorlu mini oyunları tamamlayarak oyunun farklı bölümlerine geçebilirsiniz. Etkileşimli gizli nesne sahneleri ve orijinal bulmaca ile kendinize meydan okuyun. Koleksiyonları bir araya getirin, dönüşümlü nesneler toplayın ve başarılar edin

Daha Fazla Göster
Lost Lands 5 (Full) indir
DİĞER SÜRÜMLER